2012-12-05Partner RAKS

Jako partner i dealer RAKS oferujemy Państwu nowy produkt w naszej ofercie - oprogramowanie ERP RAKSSQL wraz z jego kompleksową obsługą (analizą przedwdrożeniową, wdrożeniem, szkoleniami, opieką posprzedażową i supportem technicznym etc.).

Zapraszamy do zapoznania się z RAKSSQL oraz odwiedzenia strony naszego partnera.

***

RAKS Sp. z o.o. (dawniej MSM Sp. z o.o.) powstała w 1990 roku, jako jedna z pierwszych polskich firm produkujących oprogramowanie wspierające zarządzanie w małych i średnich przedsiębiorstwach. Wraz z rozwojem technologicznym i rosnącymi wymaganiami Klientów firma stworzyła RAKSSQL, który jest obecnie flagowym i najbardziej aktualnym produktem spółki. To nowoczesny, w pełni zintegrowany system dający nieograniczone możliwości użytkownikom przy zachowaniu kosztów dostosowanych do krajowych realiów.

Zespół RAKS to blisko 80-osobowa grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów: programistów, analityków, serwisantów, handlowców i szkoleniowców, a także sieć około 250 Autoryzowanych Partnerów Handlowych i Serwisowych (w tym także Enter IT), którzy zapewniają profesjonalne doradztwo i obsługę przedsiębiorcom na terenie całego kraju.

Potwierdzeniem wysokiej jakości dostarczanych produktów jest grupa blisko 18 000 firm, które na co dzień korzystają z programów RAKS, doskonale zaspokajających potrzeby zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw.

Według raportów rynkowych opracowywanych corocznie przez firmy marketingowe RAKS Sp. z o.o. znajduje się w pierwszej 10-ce polskich producentów oprogramowania dla małych i średnich przedsiębiorstw.